Místo, kam se děti rády vrací...

Dětská skupina Hlaveneček

Hlavenec 82
294 74
Mob.: 724876439
hlavenecek@gmail.com

Pro rodiče

Milí rodiče, v této části našich webových stránek bychom rádi uvedli všechny praktické informace, které se budou hodit vám i vašim dětem před i po nástupu do naší mateřské školky. Naleznete zde například velice nápomocný seznam věcí, které by každé dítě mělo mít ve školce při ruce.

Pro rodiče, kteří se chtějí podrobně informovat o tom, co je každodenní náplní výuky uvádíme ukázkový harmonogram dne. Snadněji si tak představíte, co v kterou chvíli Vaše dítko provádí. Na začátku každého týdne budete seznámeni s konkrétním týdenním plánem, podle kterého budeme s dětmi pracovat.

Prosíme Vás, abyste této části věnovali náležitou pozornost. Pakliže tak učiníte, můžete si být jisti, že nástup do naší mateřské školky proběhne bez komplikací a Vaše dítě se tu po celý čas bude cítit skvěle.

Co děti potřebují

Připravujete své dítě na první den ve školce? V tom případě si prosím přečtěte informace o tom, jakými věcmi je vhodné budoucího předškoláka vybavit. Nic už pak nebude stát v cestě tomu, aby si Vaše dítě pobyt u nás náramně užilo.

Ukázkový harmonogram dne

Snažíme se vytvářet podmínky pro svobodný rozvoj každého jednotlivce, respektujeme jeho individualitu, podporujeme tvůrčí iniciativu. Zajímá-li Vás, co Váš syn či dcera budou ve školce celé dny provádět, pročtěte si harmonogram, podle kterého vedeme v naší mateřské školce každodenní výuku.